Dzięki naszej obszernej ofercie książek i czasopism możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć jako ekonomista, student, menedżer lub ekspert ds. administracyjnych w zakresie badań, uniwersytetów i praktyki biznesowej.

Finanse i Banki – książki i Czasopisma

Odkryj pierwszorzędne standardowe prace i nowe publikacje – w tym książki, czasopisma i e-booki – na temat finansów. Wśród naszych autorów są wysokiej rangi przedstawiciele środowisk akademickich i firm z sektora bankowo-finansowego, którzy zajmują się tematem z różnych perspektyw. Dla studentów studiów licencjackich przygotowaliśmy liczne WSiP podręczniki z www.taniaksiazka.pl i zeszyty z podstawową wiedzą na temat inwestowania i finansowania w programie.

Zasoby ludzkie i osobiste — książki i czasopisma

W rywalizacji o najzdolniejsze umysły na światowym rynku pracy firmy muszą zaoferować potencjalnej kadrze specjalistycznej i menedżerskiej szczególnie atrakcyjne warunki pracy. Książki Springera dotyczące zasobów ludzkich przekazują podstawową wiedzę na temat tej podstawowej dyscypliny biznesowej. Aktualne problemy HR są analizowane i udzielane odpowiedzi w ukierunkowany sposób. Badanie przez naszych autorów tendencji w systematycznym i międzykulturowym zarządzaniu personelem pozwala optymalnie przygotować się na przyszłe wyzwania strategiczne przedsiębiorstwa.

Księgowość i podatki — książki i czasopisma

Wszystko, co jako student, doradca podatkowy, urzędnik podatkowy czy menedżer powinien wiedzieć o aktualnym prawie podatkowym i rachunkowości, znajdziesz w naszych książkach w dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym. Nasze podręczniki, takie jak wypróbowane i przetestowane standardowe prace o podatkach, przekazują podstawy prawa podatkowego z wieloma praktycznymi zadaniami. Literatura techniczna na temat udanego planowania i projektowania bilansów, a także skutecznych instrumentów kontroli są również częścią naszej oferty.

Zarządzanie strategiczne i przywództwo — książki i czasopisma

Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem to przede wszystkim odpowiednie metody zarządzania. Dzięki naszej ofercie zapewniamy studentom ekonomii, menedżerom i kadrze kierowniczej kompleksowy przegląd wszystkich strategii korporacyjnych i przywódczych, a także możliwości ich wdrażania i kontroli. Podręcznik jest cenną pomocą w – przekazuje podejścia teoretyczne, a także rzuca światło na aktualne osiągnięcia w badaniach nad strategią międzynarodową.

Start-upy i przedsiębiorczość – książki i czasopisma

Publikacje zawierają przegląd form i instrumentów przedsiębiorczości oraz aktualnych wydarzeń w badaniach start-upów. Udzielają przydatnych wskazówek dotyczących pomyślnego rozpoczęcia działalności gospodarczej, począwszy od pomysłu na biznes, przez biznesplan, aż po prawo marketingowe i podatkowe. Nasze książki skierowane są do osób samozatrudnionych, menedżerów, założycieli oraz studentów z różnych dziedzin takich jak: ekonomia, socjologia lub nauki polityczne.