Rzeczą nie do przecenienia jest wybór jak najlepszych podręczników szkolnych. Rzecz jasna, obecnie na rynku jest wielu wydawców proponujący wysokiej klasy podręczniki. Ja jednak wszystkich decydentów oraz osoby mające wpływ na to, z czego pobierają naukę nasze dzieci i osoby uczące się, namawiam do skorzystania z oferty podręczniki WSiP, jako tych dających pewność najlepszej z możliwych, podręcznikowej bazy nauczania. Książki, które stworzyły i wydrukowały Państwowe Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, mające wyjątkowe doświadczenie w tworzeniu podręczników dla wszystkich grup wiekowych dzieci, młodzieży i dorosłych, to wartość dodana i wyjątkowa oferta dla wszystkich tych, którzy się uczą.

Dlaczego WSiP?

Odpowiedź na to pytanie już padła, ale warto ją rozwinąć. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne powstały w 1945 roku i przez cały czas swojego istnienia specjalizują się w pozycjach związanych ze szkolnictwem, nauczaniem i wiedzą okołoszkolną. Przez wszystkie te lata Wydawnictwa zdobywają doświadczenie i doskonalą proces wydawniczy. Być może brzmi to jak laurka, ale trudno zaprzeczyć faktom. Wszystkie te lata działalności, uczyniły z WSiP instytucję o niezwykłej wiedzy i doświadczeniu  odnośnie zapotrzebowania na podręczniki i wyrobiły umiejętność tworzenia ich najlepszych wersji.

Co w ofercie?

WSiP podręczniki (https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip) zajmuje się wydawaniem wszelkiej literatury związanej z nauczaniem. Jak już zostało wspomniane, podręczniki dotyczą wszystkich grup wiekowych dzieci i młodzieży. Jednak nie tylko. Wydawnictwa zajmują się  także szeroko rozumianą literaturą poradnikową oraz tą dla nauczycieli i wychowawców. W ostatnich latach, oferta WSiP powiększyła się o elementy nauczania związane z internetem i wszelkimi nośnikami elektronicznymi. Oprócz klasycznych pozycji książkowych, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne oferują ebooki, programy komputerowe oraz elementy multimedialne związane z nauczaniem i pedagogiką.

Materiały przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty i matury oraz szeroki asortyment podręczników do nauki języków obcych to także niezaprzeczalny atut jakim może pochwalić się WSiP.

Jedyne takie wydawnictwo w Polsce

WSiP to obecnie spółka akcyjna należąca do węgierskiej firmy Central Group. Istniejąc prawie od zawsze na rynku wydawniczym, umożliwiła wykształcenie wielu milionom rodaków i wszystkich tych, którzy chcieli się uczyć. Jest wydawnictwem o ugruntowanej pozycji, renomie i długiej tradycji wydawniczej. Na jego potrzeby pracuje wielu specjalistów potrafiących stworzyć podręczniki jedyne w swoim rodzaju. WSiP znają potrzeby rynku wydawniczego i realizują je z niesłabnącą pasją, jako możliwość pozyskania wysokiej klasy podręcznika, wydają się najlepszym wyborem.